دزدگیر چیست؟

دزدگیر چیست؟در اینجا نوبت به دزدگیر می رسد؛ اگر بدانیم دزدگیر چیست و چه کارایی‌ای دارد و شامل چه اجزایی میشود بهتر می توان تفاوت های آن را با دوربین مداربسته تشخیص داد. دزدگیر‌ها یکی از بهترین و کارآمد‌ترین وسایل برای افزایش امنیت هستند که در سال‌های اخیر به دلیل قیمت به صرفه مصرف بسیار زیادی دارند.

به طور خلاصه میتوان گفت دزدگیر اصطلاحی است که برای سیستم های هشدار دهنده به کار میرود.

عملکرد کلی این دزدگیر‌ها بدین صورت است زمانی که تحریک شوند. آژیر دزدگیر صدای بلندی از طریق بلندگو‌ها ایجاد می‌کنند. و از این طریق افراد را با خبر می‌سازند. همچنین در برخی از مدل‌ها علاوه بر ایجاد صدای بلند. به شماره‌های ذخیره شده در آن‌ها تماس می‌گیرد.

دزدگیر چیست؟

دزدگیر های اماکن علاوه بر مزیت هایی که در ادامه بیان میشود. این ویژگی را نیز دارند که میتوان به آن ها سایر حس گر ها و چشمی ها را علاوه بر دوربین نصب کرد. یعنی دزدگیر های اماکن میتوانند به شما کمک کنند. تا دزدی و حوادث این چنینی برای شما اتفاق نیوفتد در حالی که دوربین های مداربسته بیشتر در مواقعی به کار میروند. که نیاز به شناسایی سارق و فرد مقصر وجود دارد.

دیگر مزیتی که دزدگیر های اماکن دارند این است. که در دزدگیرهای اماکن با تلفن کننده سیم کارتی علاوه بر تماس از طریق سیم کارت

قابلیتهایی همچون ارسال پیامک قطع برق شهر فعال شدن. دزدگیر با مشخص کردن زون فعال شده.

اتمام شارژ باتری سنسورهای وایرلس و … به دزدگیر اضافه شده است.

در ابتدای مقاله دوربین مداربسته بهتر است. یا دزدگیر میخواهیم ابتدا توضیحاتی کلی در مورد دزدگیر داده.

و بعد توضیحاتی در مورد انواع دزدگیر بدهیم.

با ما همراه باشید در مقالات آینده.

armadezh
ارسال دیدگاه